JAN PAWEŁ II

Niedziela 25.02.2018

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

• SZANOWNI RODZICE!!!

Podobny obraz 23 maja 2018 r. rusza rekrutacja do wrocławskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach na rok szkolny 2018/2019.

Kryteria i terminy rekrutacji znajdują się na stronie internetowej wrocławskiej edukacji oraz wywieszone są w naszym przedszkolu.

Szczegóły dotyczące wypełniania wniosków oraz zasady rekrutacji będą dostępne
    w późniejszym terminie, o którym Państwa powiadomimy.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola będą przyjmowane
    w terminie 23 - 29 maja 2018 r.

• Po roku szkolnym 2017/2018 nasze przedszkole zamknięte będzie
    w miesiącu LIPCU.

Przedszkolem zastępczym w tym czasie będzie Przedszkole nr 87 przy ul. Pawłowa 6a.

• Aktualne wiadomości o wydarzeniach w naszym mieście są szczególnie ważne dla rodziców dzieci w różnym wieku. Stąd pomysł na informator, w którym zebrane dane pozwolą szybko
    i sprawnie wyszukać potrzebne informacje. Urząd Miejski Wrocławia przygotował dla Państwa informator "Wrocław dla rodzica", który jest opublikowany w poręcznej formie artykułu, z odnośnikiem na stronie visitwroclaw.eu.

• Informujemy, że od 01 stycznia 2018r. następuje zmiana stawki żywieniowej na 8 zł.

Prosimy o podpisywanie aneksów do umów w grupach.

•   Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze Statutem naszego przedszkola.

14_11_2017_Statut_BIP(1).pdf

• Program profilaktyki przemocy wobec dzieci i młodzieży
    realizowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę

Ideą programu CHRONIMY DZIECI jest przyznawanie certyfikatu „Chronimy Dzieci” placówkom, które spełniają wysoki poziom standardów ochrony dzieci oraz oferują wysoką jakość programów ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Celem programu jest zapobieganie i przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci poprzez wprowadzenie Standardów Ochrony Dzieci przed krzywdzeniem. Jego realizacja bierze również pod uwagę dostarczenie dzieciom wiedzy na temat unikania zagrożeń oraz możliwości uzyskania pomocy i wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych.

• Przedszkole nr 41 im. Jana Pawła II
    ul. Dobra 16